Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

 

 

Çıtır anal escortlar bodrum

  • Listelenen: 4 Eylül 2016 01:32
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Hayatımızın her aşamasında farklı streslerle karşı karşıya kalırız. İş hayatı, ilişkiler ya da ev yaşamı… Küçük ya da büyük bir çok farklı stres nedeniyle tam olarak hayatımız da başarılı bir durum elde edemeyiz. Aslında bunun en temel nedeni bizler ve aldığımız yanlış kararlardır.
Biz, ne kadar mantıklı kararlar vermeye çalışırsak çalışalım gerçek anlamda içimizde ki duyguları dışarı yansıtma gücümüz yoksa yeterince başarı elde edemeyiz. Bu hususta sizlere cinsel hayatınızda var olan ve dışarıya vuramadığınız, içeri de tutmak zorunda kaldığınız tüm duyguları dışa vurabilme şansı sunuyorum. Bu duyguları dışarı vurarak daha rahat bir ilişki süreci yaşayabilir, her şeyi farklı bir noktaya çekebilirsiniz. Örneğin bir erkek olarak bazen çok sert ve fetiş duygulara sahip hayaller kuruyor olabilirsiniz. Eğer bu duyguları sürekli yaşamak ister ama her defasında dışarı vuramadan içeride tutmak zorunda kalırsanız ne yazık ki ciddi bir başarısızlık elde edersiniz.
Ben, bu tür sorunları önlemek ve sizlerin artık tüm duygularına cevap bulabilmesini sağlamak adına bazı yeni yöntemler geliştirmiş durumdayım. Bu yöntemler, sizlerin de benimde alacağımız her şeyi çok farklı bir noktaya çekmekte. Haliyle her şeyi veren ve en önemlisi heyecan veren bir noktaya getirmekte ki işler bu andan sonra özel olabilmekte.

İlan Takip Numarası: 38857c60966ea290

Etiket yok

1387 total views, 1 today

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen: Özlem
  • Üyelik Başlangıcı: 24 Temmuz 2016

tarafından listelenen diğer ürünler Özlem

tarafından listelenen son ilanlar Özlem »